Puchar Ożarowa Mazowieckiego w łucznictwie PDF Drukuj E-mail
wtorek, 2012-05-22
ŁUCZNICTWO - Informacje
W dniu 13 maja przy zmiennej pogodzie przeprowadzone zostały zawody o Puchar Ożarowa Mazowieckiego. Na starcie stanęło 31 osób z 6 Klubów. Najlepiej z naszych zawodników strzelał Szymon Skowroński 283 pkt. /360 możliwych co usytuowało go na 2 miejscu.

Trzecie miejsce w tej samej rywalizacji zajął nasz zawodnik Adam Krawczyk strzelając 269 pkt, a 7 miejsce Krzysztof Koprzak. W kategorii młodziczek dziewcząt najlepiej barwy Ożarowianki reprezentowała Weronika Bińkowska, która uległa dwóm zawodniczkom z Wesołej. Zespół Ożarowianki uplasował się na pozycji 3, a mieszany zespół z Krzysztofem Koprzakiem i dwoma kolegami z innych klubów (SP65 i Zielonki ) wygrał Puchar Ożarowa Mazowieckiego. W drużynowej rywalizacji dzieci triumfował zespół KS Wesoła z Wesołej, a nasze dziewczynki w mieszanych składach zajęły miejsca 2 i 3. Medalistom gratulujemy i zapraszamy wszystkich na nasze tory łucznicze.

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat