Porażka U-13 PDF Drukuj E-mail
¶roda, 2012-11-07
PIŁKA NOŻNA - Młodziki
Drużyna rocznika 2000 zmierzyła się w ¶rodę 31.10 z liderem swojej ligi Pogoni± Grodzisk Mazowiecki. Przeciwnik postawił bardzo wysoko poprzeczkę,  strzelaj±c nam do przerwy 6 bramek , nam udało się odpowiedziec bramk± Kuby  Jaczyńskiego. O pierwszej połowie z naszej strony można powiedziec tylko tyle że  się odbyła. Grali¶my wolno i ospale a przeciwnik przewyższał nas pod każdym  względem. Dużo zmieniła przerwa w grze. Na drug± czę¶ć gry nasza drużyna wyszła  odmieniona. Zagrali¶my jak równy z równym, strzelaj±c dwie bramki i przegrali¶my  drug± połowę 3-2. Pokazali¶my że mamy charakter i że stać nas na duĽo więcej niż to co pokazali¶my przed przerw±. Drug± swoj± bramkę zdobył Kuba i jeszcze jedn± dorzucił Oliwier Kulisz. Po trzech zwycięstwach z rzędu w Grodzisku odbyli¶my  bardzo ważn±  lekcja , która pokazała nam jak duzo musimy się jeszcze uczyc żeby być równorzędnym rywalem dla najlepszych ekip w Warszawie.