Widoczny postęp i przyzwoite wyniki U-12 PDF Drukuj E-mail
piątek, 2013-05-10
PIŁKA NOŻNA - Młodziki
Ożarowianka – Babice 2:4 (Kacper Bujnik i Adam Grzybowski )
Był to bardzo ciekawy mecz na rozpoczęcie rudny rewanżowej po długiej przerwie zimowej. Drużyna grała ambitnie, walczyła do końca bramki zdobyli Kacper Bujnik i Adam Grzybowski  który oddał przepiękny strzał z rzutu wolnego z dalszej odległości. Rzut karny obronił rewelacyjnie spisujący się tego dnia bramkarz Maciej Malinowski-Hryciuk.
Znicz Pruszków - Ożarowianka 0:0
Niespodzianką  zakończyło się spotkanie wyjazdowe naszej drużyny z faworyzowanym Zniczem Pruszków. Rozsądna i bardzo ambitna postawa wszystkich zawodników Ożarowianki uzupełniane przez efektywne i 
efektowne parady bramkarza Maćka Malinowskiego oraz bardzo dobra i dojrzała gra środkowego obrońcy Krystiana Ossowskiego spowodowały że wywieźliśmy z Pruszkowa zasłużony remis.
Ożarowianka - Tur Jaktorów 4:2 (Kamil Gołębiewski 2x, Adam Grzybowski, Jacek Sepski.)
Bardzo dobra gra i WYGRANA Ożarowianki! Czyli udany rewanż nad drużyną Tura Jaktorów z którą w poprzedniej rundzie przegraliśmy 0:2. Pewna gra w defensywie całej drużyny z bardzo dobrze spisującym się w bramce Wiktorem Michalskim który obronił nawet rzut karny oraz rajdy prawą stroną boiska Adama Grzybowskiego który swoją dobrą postawą robił w tym meczu „różnicę” w ofensywie spowodowały że odnieśliśmy pewne zwycięstwo. 
Bramki zdobyli : Kamil Gołębiewski 2x, AdamGrzybowski, Jacek Sepski, Asysty przy bramkach zaliczyli Filip Nowakowski, Adam Grzybowski i Mikołaj Koprowski)
Ożarowianka – Orkan 2:5 (Kamil Gołębiewski, AdamGrzybowski)
Porażka z wiceLIDEREM. Coraz lepsza gra naszej drużyny w przekroju tego sezonu, tym bardziej z przeciwnikiem takiej klasy cieszy. Niestety trochę przespaliśmy pierwszą połowę po której przegrywaliśmy już 0:3. Dwa gole padły po prostych błędach naszego bramkarza. Po  przerwie Ożarowianka obudziła się i postawiła wysoko poprzeczkę przeciwnikowi. Bardzo dobra gra środkowego obrońcy Krystiana Ossowskiego który stopował większość akcji przeciwnika oraz zdecydowanie lepsza gra bramkarza Maćka Malinowskiego- Hryciuka po przerwie który kilkakrotnie ratował zespół po bardzo  trudnych strzałach przeciwników spowodowały że drugą połowę zremisowaliśmy  2:2! Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kamil Gołębiewski (asysta Filip  Nowakowski), Adam Grzybowski (asysta Kamil Gołębiewski)
Brawo Chłopcy widać postęp. Oby tak dalej! 
Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat