U-11 Kolejne Mecze PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2013-05-30
PIŁKA NOŻNA - Orliki
Drugi mecz ligowy z drużyną Znicz Pruszków II zakończył się wynikiem 9-2 dla KSO. Ożarowianka miała przewagę przez całe spotkanie, a kilka akcji mogło się podobać najbardziej wymagającym kibicom. Drugie zwycięstwo i brawa dla całej ekipy.
Bramki zdobyli: Dziubak Jakub- 2, Kowalczyk Jakub, Pol Mikołaj, Plichata Mikołaj, Ziółkowski  Adam, Grzybowski Mikołaj, Zawadzki Bartosz, Seweryn Bieniek.

Kolejny mecz chłopcy rozegrali w Brwinowie. Dwa kwadranse to bardzo wyrównane spotkanie, ambitna postawa zawodników obu drużyn, walka o każdą piłkę i lekka nerwowość w rozegraniu akcji. Gospodarze prowadzą 2:1, ale KSO ma na koncie bardzo ładną bramkę zdobytą uderzeniem głową (rzut rożny) Mikołaja Plichty i chęć odrobienia strat. Druga część gry to przewaga Ożarowianki i niebezpieczne kontry Naprzodu. Na wyróżnienie zasługuje akcja po której KSO zdobyło wyrównującą bramkę. Dokładne przemyślane podania zaczynające się od lini obrony, poprzez pomocników, a kończące w strefie ataku i ,,Dziubas” precyzyjnym pasem zdobywa gola. Dwie bramki dołożył skuteczny na wiosnę Seweryn Bieniek, oraz strzałami z dystansu Bartek Amerlik ( ,,zdjęta pajęczyna’’) i w ostatniej minucie ,,Ziółek”

Naprzód Brwinów – KSO 4:6
Strzelcy bramek : Seweryn Bieniek – 2 Kuba Dziubak-1 Mikołaj Plichat- 1 Bartek Amerlik-1 Adam Ziółkowski- 1

Następny wyjazdowy mecz w Błoniu teoretycznie mógł wydawać się łatwiejszy. W praktyce Błonianka II wzmocniona piłkarzami z ,,I” sprawiła Ożarowiance dużo problemów. Doskonale broniący bramkarz, twardo i ambitnie grająca defensywa, a do tego duża nieskuteczność oraz niejednokrotnie brak szczęścia w sytuacjach podbramkowych spowodował, że po 45 minutach wynik brzmiał 2:1 dla gospodarzy . Na szczęście wiara w korzystny wynik, kolejne akcje ofensywne przełożyły się na zdobyte gole i w czwartej kwarcie nasza drużyna zdobyła trzy bramki. Brawa dla Kacpra, który strzelił ważną wyrównującą bramkę ładnym uderzeniem z dystansu( była to pierwsza bramka tego zawodnika w historii jego rozgrywek ligowych)

Błonianka – KSO 2:4
Strzelcy- Bieniek Seweryn, Kacper Maciejczuk, Mikołaj Pol, Mikołaj Grzybowski

Mecz z liderem UKS Nowa wieś(komplet zwycięstw) pokazał, że przy odpowiednim podejściu zawodnicy Ożarowianki mogą toczyć wyrównane pojedynki z najlepszymi w lidze. Mimo porażki 4-6 KSO pokazało odważną grę, wiele ciekawych zagrań zespołowych oraz indywidualne popisy. Po bramkach Seweryna i ,, Plichciaka” (kolejna ładna bramka zdobyta głową po rzucie rożnym) Ożarowianka prowadziła 2-0, miała kolejne sytuacje i do pełni szczęścia niewiele zabrakło. Wysokie umiejętności indywidualne pozwoliły gościom na odwrócenie wyniku.
Bramki zdobyli: Plichta Mikołaj- 2, Bieniek Seweryn, Dziubak Jakub.