U13 ZWYCIĘSTWO Z LIDEREM 3:2!!! PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2014-05-15
PIŁKA NOŻNA - Młodziki

Sezon: 2013 - 2014       Liga: U-13 gr. VII       Kolejka: 15
KS Ożarowianka 2014-05-11, Ożarów Maz.
Niedziela godz. 16:00
KS Ożarowianka - OSIR Żyrardów
3 : 2
Widzów: około 30
Pogoda: około 15 'C
OSIR Żyrardów

Bramki KS Ożarowianka : Michał Piestrzyński, Kacper Bujnik, Kacper Bujnik
Skład : Maciej Malinowski-Hryciuk, Krystian Ossowski, Jacek Sepski, Kamil Musiał, Aleksander Gąsiorowski, Michał Piestrzyński, Kacper Bujnik, Dominik Bujnik, Sebastian Nosarzewski, Adam Grzybowski, Kamil Gołębiewski, Wiktor Michalski, Kamil Kacprzyk, Karol Skuza
Zobacz:     WYNIKI 15 KOLEJKI        TABELE LIGI

Ożarowianka U13 w ostatniej kolejce odniosła swoje najcenniejsze jak do tej pory zwycięstwo w dwu i pół letniej historii drużyny. W spotkaniu z niepokonanym w tym sezonie liderem rozgrywek Żyrardowianką odnieśliśmy pewne zwycięstwo 3:2  Była to w pełni zasłużona wygrana naszej drużyny. 
Delikatna przewaga z gry Ożarowianki zaowocowała znacznie większą liczbą sytuacji do zdobycia gola od przeciwnika.
Ożarowianka U13 pozostaje jedyną drużyną w lidze która wygrała wszystkie mecze na wiosnę!!! A bilans bramkowy to zawrotne 17 goli strzelonych i tylko 4 stracone!
Tym samym w tabeli rundy wiosennej JESTEŚMY LIDERAMI!
Po dwóch i pół roku istnienia drużyny rocznika 2001 widać efekty solidnej pracy całej drużyny podczas treningów i dobrej koleżeńskiej atmosfery w zespole, które pomagają w osiąganiu tak dobrych rezultatów.
Sprawdzają się zatem znowu słowa trenera Jakuba Kinkela, który powtarzał, że "na dobre wyniki tej drużyny potrzeba czasu i przyjdzie na nie pora. Ponieważ inne zespoły trenują dwa, a nawet trzy lata dłużej niż nasz zespół wiec musimy ich tylko dogonić."
Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat