Maj U14 PDF Drukuj E-mail
środa, 2014-05-21
PIŁKA NOŻNA - Trampkarze

04 maja rocznik 2000 rozegrał mecz z zespołem Znicza Pruszków. Po bardzo dobrym meczu z naszej strony i kilku niewykorzystanych sytuacjach wygraliśmy 4-1.
Znicz Pruszków - K.S Ożarowianka 1:4(1:4)

Skład: Jakub Jaczyński, Patryk Jóźwiak, Jakub Kulicki, Daniel Charlak, Mateusz Władziński, Maciej Paczkowski, Maciej Modzelewski, Michał Piestrzyński,Kacper Bujnik
Arkadiusz Tor, Sebastian Nosarzewski

Bramki : Arkadiusz Tor 1,5
               Kacper Bujnik 22
               Michał Piestrzyński 28

Zmiany: 42 min Oliwier Kulisz za Maciej Paczkowski
              51 min Dominik Bujnik za Kacper Bujnik
              65 min Jakub Korybski za  Michał Piestrzyński

11 maja rozegraliśmy kolejny mecz. Tym razem z  żeńską drużyną z Raszyna. Przetestowaliśmy kilku zawodników na nowych pozycjach,Arek Tor strzelił 9 bramek,Maciek Modzelewski zaliczył 7 asyst,cała drużyna pokazała się z fajnej strony grając na zero z tyłu i cały czas próbując grać ofensywnie.

K.S Ożarowianka –KS Raszyn 20:0 (10:0)

Skład: Jakub Jaczyński, Adam Rembowski, Patryk Jóźwiak, Jakub Kulicki, Daniel Charlak, Michal Piestrzyński, Oliwier Kulisz, Maciej Modzelewski, Krzysztof Woźniak,

Zmiany: 35 min Maciej Paczkowski za  Michał Piestrzyński
               45 min Maciej Malinowski-Hryciuk za Sebastian Nosarzewski

18 maja zagraliśmy trzecie spotkanie w maju.Naszym przeciwnikiem była Pogoń Grodzisk Maz.Po meczu który obfitował w dużą liczbę sytuacji przede wszystkim dla gości przegraliśmy 5:1. Warto dodać że do przerwy przegrywaliśmy jedna bramką 1:2 i tylko krótka ławka rezerwowych sprawiła że w drugiej połowie zdecydowanie ulegliśmy.

K.S. Ożarowianka – Pogoń Grodzisk Maz. 1:5 (1:2)

Skład: Jakub Jaczyński, Adam Rembowski, Mateusz Władziński, Jakub Kulicki, Oliwier Kulisz, Michał Piestrzyński, Maciej Paczkowski , Maciej Modzelewski, Krzysztof Woźniak,
Arkadiusz Tor, Patryk Jóźwiak
Bramki : Arkadiusz Tor 22

Zmiany: 28 min. Jakub Korybski za Michał Piestrzyński
              55 min. Jacek Sepski za Krzysztof Woźniak
              62 min. Kamil Musiał  za Maciej Paczkowski