Remis na inauguracje I ligi U 17. PDF Drukuj E-mail
sobota, 2015-08-22
PIŁKA NOŻNA - Juniorzy
LKS CHLEBNIA - KS OŻAROWIANKA 3:3 (0:2)

Remisem 3:3 zakończyło się pełne emocji, inaugurujące rozgrywki I- ligowe spotkanie naszego zespołu w Chlebni z miejscowym zespołem LKS. W pierwszej połowie spotkania  w ciągu minuty zdobywamy dwie bramki - dwukrotnie Karol Milde i prowadzimy do przerwy 0:2. Druga część to jeszcze mocniejsze ataki gospodarzy  na nasza bramkę, które raz po raz kończyły się dogodnymi akcjami w kontrataku. W przeciągu 20 minut tracimy trzy gole, jednak nasi zawodnicy pokazali charakter i zamieszanie przed polem
karnym wykorzystuje Łukasz Jarnicki, strzałem z dystansu doprowadza do remisu na kilka minut przed końcowym gwizdkiem. Mimo starań obydwu ekip wynik nie ulega zmianie i pozostaje nam podzielić się punktami.

0:1 ' 34 min Karol Milde

0:2 ' 35 min  Karol Milde, asysta Kacper Sroka

3:3 ' 75 min  Łukasz Jarnicki, asysta Kamil Bucholc

KSO: Kacper Sendicki-Michał Maciejewski,Kamil Bucholc,Kuba Kulicki,Stasiek Mieczkowski-Kacper Trentowski,Olek Dubicki,Łukasz Jarnicki,Maciej Turski ('45 Maciej Grzybowski),Karol Milde ('45 Krzysztof Król),Kacper Sroka.