Podsumowanie trzech meczy U10 PDF Drukuj E-mail
sobota, 2016-09-17
PIŁKA NOŻNA - Orliki
W trzech pierwszych spotkaniach zawodnicy z rocznika 2007 zdobyli 3 punkty.

Sezon: 2016 - 2017       Liga: U10 - IV liga okręgowa E2 Grupa 4       Kolejka: 3
KS Ożarowianka 2016-09-17, Ożarów Maz.
Sobota godz. 12:00
KS Ożarowianka - Milan Milanówek
4 : 2 (2 : 2)
Widzów: około 50 osób
Pogoda: około 25'C
Milan Milanówek

Bramki KS Ożarowianka : Eryk Kamińszczyk, Eryk Kamińszczyk, Bartosz Grzyb, Tomasz Szymankiewicz
Skład : Kacper Adamczyk, Franek Pospiszył, Aleksander Słonecki, Tomasz Szymankiewicz, Maciej Woźniak, Filip Kuroczycki, Michał Konca, Paweł Kasperski, Bartosz Karczmarczyk, Eryk Kamińszczyk, Bartosz Grzyb, Dawid Dominiak, Piotr Miziołek, Szymon Kułakowski
Zobacz:     WYNIKI 3 KOLEJKI        TABELE LIGI


Pierwsze spotkanie po wakacjach i od razu znajomy rywal, z którym często się mierzymy. Drużyna Znicza Pruszków pokonała naszą drużynę w stosunku 4-1. Nasi młodzi zawodnicy prowadzili przez 3/4 spotkania, by w czwartej kwarcie stracić 4 bramki.

Drugie spotkanie i drugi mecz wyjazdowy. Tym razem spotkanie było bardziej wyrównane i do ostatnich sekund nasi zawodnicy próbowali wyrównać. Po raz kolejny nasza drużyna prowadziła w spotkaniu i nie udało się utrzymać tego prowadzenia. Po raz kolejny zaważyła czwarta kwarta.

W ostatni weekend zawodnicy U10 odnieśli długo wyczekiwane zwycięstwo. Lider, który zawitał do Ożarowa, postawił ciężkie warunki gry. Tym razem przebieg gry wyglądał zupełnie odwrotnie. Drużyna z Milanówka prowadziła już 2-1. Ale w ostatniej kwarcie naszej drużynie udało odwrócić się niekorzystny wynik i pierwsze zwycięstwo w tym sezonie stało się faktem. Oby forma zwyżkowała.
Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat