Spokojne zwycięstwo w Warszawie PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2016-10-13
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Do spotkania przystąpiliśmy bez kilku zawodników, którzy pauzowali za nadmiar kartek. Oczekiwaliśmy wyrównanego spotkania, a okazało się, że po pierwszych 30 minutach było już po meczu. 

Sezon: 2016 - 2017       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 2
2016-10-12, Warszawa
środa godz. 20:00
MUKS Unia Warszawa - KS Ożarowianka
1 : 3 (0 : 3)
Widzów: około 70 osób
Pogoda: około 5 'C
KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : 6' Mariusz Berliński (asysta Bartosz Kwiatkowski), 18' Bartosz Kwiatkowski (asysta Paweł Jabłoński), 30' Tomasz Żebrowski (asysta Paweł Jabłoński)
Kartki KS Ożarowianka : 35' Bartłomiej Pomarański, 70' Łukasz Jasiński
Zmiany KS Ożarowianka : 65' Paweł Jabłoński Denis Kumiec, 75' Bartłomiej Pomarański Bartosz Kowalski, 80' Marcin Zawadzki Michał Wiweger, 85' Tomasz Żebrowski Kamil Pawlikowski
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Tomasz Żebrowski, Marcin Zawadzki, Bartłomiej Pomarański, Bartosz Kwiatkowski, Mateusz Królak, Rafał Kalbarczyk (K), Łukasz Jasiński, Paweł Jabłoński, Tomasz Borys, Mariusz Berliński Rezerwowi: Rusłan Kaczura, Michał Wiweger, Denis Kumiec, Bartosz Kowalski, Kamil Pawlikowski, Bartłomiej Rutkowski
Zobacz:     WYNIKI 2 KOLEJKI        TABELE LIGI


Pierwsze 30 minut rozstrzygnęło losy spotkania. Już w 30 sekundzie dogodną sytuację miał Marcin Zawadzki. W 6 minucie nasza drużyna wychodzi na prowadzenie, po rzucie rożnym bramkę zdobył Mariusz Berliński. Po kolejnych 12 minutach podwyższamy prowadzenie po ładnym uderzeniu Bartosza Kwiatkowskiego zza pola karnego. Strzelanie zakończył po szybkiej kontrze Tomasz Żebrowski w 30 minucie. Kolejne 60 minut to kontrolowanie spotkania przez naszą drużynę i próby zdobycia kolejnej bramki. W 82 minucie chwila rozprężenia w szeregach naszej drużyny zakończyła się utratą bramki. Wynik końcowy w zupełności oddaje to co działo się na boisku. Spokojne spotkanie zakończone zwycięstwem.
Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat