Bolesna porażka w Węgrowie PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2016-11-14
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy

Było to spotkania, które na pewno każdy chce jak najszybciej zapomnieć. 

Sezon: 2016 - 2017       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 18
2016-11-13, Węgrów
Niedziela godz. 13:00
Czarni Węgrów - KS Ożarowianka
3 : 0 (1 : 0)
Widzów: około 100 osób
Pogoda: około 2 'C
KS Ożarowianka

Kartki KS Ożarowianka : Bartłomiej Pomarański, Rafał Kalbarczyk, Bartosz Kwiatkowski
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Tomasz Borys Kamil Pawlikowski, 46' Paweł Jabłoński Jacek Bloch, 65' Tomasz Żebrowski Denis Kumiec, 65' Mateusz Królak Bartosz Kowalski
Skład KS Ożarowianka : Rusłan Kaczura, Tomasz Żebrowski, Marcin Zawadzki, Bartłomiej Pomarański, Bartosz Kwiatkowski, Mateusz Królak, Rafał Kalbarczyk (K), Paweł Jabłoński, Artur Dębiec, Tomasz Borys, Mariusz Berliński Rezerwowi: Jacek Bloch, Bartosz Kowalski, Denis Kumiec, Bartłomiej Rutkowski, Kamil Pawlikowski
Zobacz:     WYNIKI 18 KOLEJKI        TABELE LIGI

W pierwszej części gry, nie potrafiliśmy zagrozić w żaden sposób bramce przeciwnika. Na domiar złego straciliśmy bramkę do szatni po wielu błędach naszych zawodników. Gospodarze byli drużyna lepszą w tej części gry.

Na drugą połowę wyszliśmy w zmienionym ustawieniu i z dwoma zmianami w składzie oraz zmotywowani do tego aby odwrócić losy spotkania. Niestety wszystko to nie przedkładało się to na sytuacje bramkowe. Podczas całej drugiej połowa, zagroziliśmy 2 razy bramce Czarnych. Obie próby zdobycie bramki okazały się nieskuteczne. Natomiast gospodarze byli do bólu skuteczni. Wyprowadzając kontry zdołali strzelić dwie bramki, czym zamknęli spotkanie.

Na pewno było to spotkanie, o którym należy jak najszybciej zapomnieć. Wiedzieliśmy, że będzie nas czekało ciężkie spotkanie.  Ale jak ono przebiegało i jaki był końcowy rezultat, chyba każdego zaskoczyło. Należy to sobie uczciwie przyznać, że było to najsłabsze spotkanie w tej rundzie. Jedyny pozytyw jest taki, że już w najbliższy weekend możemy rundę zakończyć pozytywnym wynikiem. Chociaż o to nie będzie wcale łatwo. Do Ożarowa Maz. przyjeżdża lider rozgrywek Pogoń Grodzisk Maz. Wszystkich serdecznie zapraszamy na ostatnie spotkanie w roku 2016.