Sezon: 2017 - 2018       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 4

Bramki KS Ożarowianka : 42' Łukasz Jasiński (asysta Stefan Trawiński)
Kartki KS Ożarowianka : 74' Rafał Kalbarczyk, 77' Bartosz Kwiatkowski, 88' Bartosz Kwiatkowski, 88' Bartosz Kwiatkowski, 89' Bartłomiej Pomarański
Zmiany KS Ożarowianka : 60' Marcin Zawadzki Krzysztof Pikus, 75' Tomasz Żebrowski Łukasz Jarnicki, 85' Paweł Jabłoński Patryk Siekierko
Skład KS Ożarowianka : Mateusz Baj, Artur Dębiec, Paweł Jabłoński, Łukasz Jasiński, Rafał Kalbarczyk (K), Stefan Trawiński, Bartłomiej Pomarański, Bartosz Piec, Bartosz Kwiatkowski, Marcin Zawadzki, Tomasz Żebrowski Rezerwowi: Mateusz Kazimierczuk, Łukasz Jarnicki, Patryk Siekierko, Krzysztof Pikus, Herbert Paszkowski
Zobacz:     WYNIKI 4 KOLEJKI        TABELE LIGI

W spotkaniu z Dolcanem Ząbki, zarówno gospodarze jak i goście potrafili stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji. W pierwszej części spotkanie jedyną bramkę zdobył Łukasz Jasiński, po stałym fragmencie gry oraz po przytomnym dograniu piłki przez Stefana Trawińskiego w polu karnym. W ostatniej sytuacji mieliśmy znakomitą sytuację do podwyższenia prowadzenia. Dobrą akcję indywidualną przeprowadził Marcin Zawadzki i znakomicie dograł do Bartosza Kwiatkowskiego, niestety po tej sytuacji w dalszym ciągu prowadziliśmy 1-0. Druga połowa stała na wyrównanym poziomie. Zarówno Dolcan jak i Ożarów dążyły do strzelenia bramki. W 82 minucie ta sztuka udała się gościom. Precyzyjne uderzenie za pola karnego jednego z zawodników z Ząbek  doprowadziło do wyrównania. Pod koniec spotkania, po jednej z kontr, które wyprowadzili gospodarze bramkę zdobył Patryk Siekierko. Ale w tej sytuacji tylko sędzia boczny widział pozycję spaloną naszego zawodnika. Podsumowując, oba zespoły zagrały dobre spotkanie, obfitujące w liczne sytuacje bramkowe. Należy również odnotować, że w drużynie przeciwnej od początku drugiej połowy zagrał Krystian Lewandowski, jeden z trenerów naszych grup młodzieżowych. Kolejne spotkanie i kolejna szansa na 3 punkty już w najbliższą sobotę w Ciechanowie. Zapraszamy.