Milan Milanówek - KS Ożarowianka 3 : 0 PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2005-09-04

2005-09-04  - Niedziela, Milanówek
Milan Milanówek - KS Ożarowianka 3 : 0

Mecz rozegrany przy bardzo upalnej pogodzie, co odczuli wszyscy zebrani na stadionie.
Gra naszej drużyny pozostawiała wiele do życzenia, po pierwszej połowie przegrywaliśmy już 2:0. Oczywiście było kilka groźnych sytuacji ze strony Ożarowianki, jednak nie przyniosły one efektu i bramkarz gospodarzy wychodził zwycięsko z pojedynków z naszymi napastnikami.

W drugiej połowie piłkarze zaprezentowali się zdecydowanie lepiej, jednak nie udało się zdobyć nawet honorowej bramki, gospodarze dołożyli jedno trafienie … i kolejna klęska Ożarowianki.

Niezły początek sezonu wróżył zdecydowanie lepszą grę, rzeczywistość okazała się inna … cóż pozostało … zapomnieć o porażkach, ostro wziąć się do pracy na treningach i powalczyć jeszcze o czołowe miejsca w tabeli.

Liczymy na lepsze wyniki w następnych meczach a zwłaszcza w Pucharze. :)

Info i foto : Krystian Szulgostowski