Rocznik 89' KS Ożarowianka - Gwardia Warszawa 0:2 PDF Drukuj E-mail
środa, 2006-04-26
PIŁKA NOŻNA - Juniorzy

Drugi mecz juniorów Ożarowianki, rozgrywany w ciągu zaledwie trzech dni, tym razem gościli na swoim boisku Gwardię Warszawa. Było to zaległe spotkanie 15 kolejki, które zostało przełożone z podoknu … przedłużającej się zimy. Ostatnie wysokie zwycięstwo w Chylicach nastrajało pozytywnie przed meczem, boisko jednak szybko zweryfikowało obecną formę zespołu.

Sezon: 2005 - 2006       Liga: Liga Juniorów Młodszych       Kolejka: 15
KS Ożarowianka 2006-04-01, Ożarów Mazowiecki
Sobota
KS Ożarowianka - Gwardia Warszawa
0 : 2
Pogoda: Słonecznie, temp. około 15oC

Zmiany KS Ożarowianka : Piotr Pujanek Łukasz Malarowski, Krzysztof Kalbarczyk Michał Kolis, Filip Wasiak Łukasz Piasecki, Łukasz Piasecki Jacek Gasiński
Skład KS Ożarowianka : Michał Toruszewski, Kamil Jarczewski, Piotr Jabłoński, Rafał Kalbarczyk (K), Rafał Michalski, Krzysztof Kalbarczyk, Tomasz Grabowski, Piotr Pujanek, Radosław Węsek, Filip Wasiak, Krystian Lewandowski Rezerwowi: Michał Kolis, Jacek Gasiński, Łukasz Malarowski, Łukasz Piasecki
Zobacz:     WYNIKI 15 KOLEJKI        TABELE LIGI

Po raz kolejny pierwsza połowa w wykonaniu juniorów KSO była … nudna :), nie stworzyli żadnej dogodnej sytuacji, nie licząc strzału Radka Węska z rzutu wolnego po którym piłka minęła minimalnie słupek bramki. Obrona gości nie dopuszczała KSO do swojego pola karnego.

Drużyna Gwardii również nie zachwycała , jednak potrafiła zdobyć przynajmniej jedną bramkę, po nieporozumieniu obrońców KSO z bramkarzem Michałem Toruszewskim zawodnik gości doszedł do piłki i umieścił futbolówkę w bramce. Do przerwy 0:1 dla Gwardii Warszawa.

W drugiej połowie do ataku ruszyli juniorzy KSO, trener dokonał kilku zmian i od razu było widać efekty.. Doskonałą akcją popisał się Michalski Rafał, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem minimalnie spudłował, kiedy piłka toczyła się w stronę bramki zgromadzeni kibice jak i piłkarze krzyczeli GOL!! jednak piłka uderzyła w słupek.

Niewykorzystane sytuacje się mszczą, stara piłkarska prawda sprawdziła się kolejny raz. Kilka minut później, piłkarze gości po dośrodkowaniu i strzale z woleja zdobyli drugą bramkę, która nieco podcięła skrzydła młodzieży z Ożarowa i o wywalczeniu przynajmniej jednego punktu można było zapomnieć :). Próbowali jeszcze zaatakować, jednak nieskutecznie … po słabym meczu KSO przegrało 2:0.

Info: Krystian Szulgostowski

prawie sie udało
kibic, 2006-04-30 15:05:12

Panowie nie było tak żle. Gdyby Krystian Lewandowski więcej biegał w napadzie to podejrzewam ze by strzelił przynajmniej jednego gola. Gdyby zawalczył jak z Płochocinem to mezc byłby bardziej ekscytujący.

Ja nie grałem, 2006-04-26 16:44:04

Nie było tak strasznie. Ożarowianka miała akcje, mogli chociażby zremisować ten mecz. Końcówka obu połów, polagała tylko i wyłącznie na obronie własnej bramki. To któryś już raz po świetnym meczu (tj. z wieśniakami z Lury Chylice) Ożarowianka przegrywa:/