Świt Warszawa - KS Ożarowianka 2:0 PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2006-05-07

Pierwsza połowa spotkania pod dyktando gospodarzy, Ożarowianka stwarzała bardzo mało dogodnych sytuacji, piłkarze Świtu nie potrafili wykorzystać przewagi (niewykorzystany rzut karny) i po 45 minutach wynik remisowy 0:0.
Zespół z Jelonek w ostatnich latach sprawiał spore trudności KSO, zwłaszcza na swoim boisku, pamiętamy mecz w którym prowadzili w Jelonkach już 3:0 jednak gospodarze (Świt) doprowadzili do wyrównania.

KS Ożarowianka

Kartki KS Ożarowianka : Piotr Strzelecki, Adam Orlikowski, Michał Rzepkowski, Robert Banasiak, Przemysław Kalbarczyk, Kamil Zawadzki, Przemysław Kalbarczyk
Zmiany KS Ożarowianka : Paweł Malarowski Tomasz Stankowski, Kamil Zawadzki Marek Ignaciuk, Andrzej Paca Artur Bieńko
Skład KS Ożarowianka : Paweł Kowalski, Piotr Strzelecki, Adam Orlikowski, Michał Ignaciuk, Adam Jabłoński, Paweł Malarowski, Michał Rzepkowski, Przemysław Kalbarczyk, Robert Banasiak, Kamil Zawadzki, Andrzej Paca Rezerwowi: Łukasz Kowalski, Tomasz Stankowski, Artur Bieńko, Marek Ignaciuk
Zobacz:     WYNIKI 24 KOLEJKI        TABELE LIGI

Po dwóch dobrych ostatnich występach, nikt nie dopuszczał możliwości straty punktów w meczu ze Świtem, a jednak stało się :).

Pierwsza bramka padła po dość niefortunnej interwencji Tomasza Stankowskiego, bramkarz był bez szans 1:0 dla gospodarzy. Kilka minut później ten sam obrońca sfaulował przeciwnika w polu karnym i sędzia podyktował drugą „jedenastkę” dla Świtu, tym razem wykorzystany rzut karny i 2:0. Od 61 minuty KSO grało w dziesiątkę, Przemysław Kalbarczyk otrzymał czerwoną kartkę.

Po nieobecności spowodowanej kontuzją, na boisko wrócił najlepszy strzelec KSO Artur Bieńko, stworzył kilka groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika jednak nie udało się żadnej wykorzystać.

Gospodarze zdecydowanie lepiej radzili sobie tego dnia na murawie i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Szkoda straconych punktów, walka o awans do MLS jeszcze nie zakończona jednak będzie coraz trudniej zająć pierwszą pozycję w tabeli.

Inf: Krystian Szulgostowski

inteligencja
Gość, 2006-05-08 23:45:24

Czerwone kartki świadczą tylko o inteligencji zawodników drużyny a brak skuteczności napastników o wyszkoleniu. To przecież takie proste a wy tu jakieś dyrdymały wypisujecie - amatorzy :-))

Gość, 2006-05-08 23:06:00

Niech myśli że to był przemek trym lepiej a nie od razu tu mówisz o co chodzi uspokój się

:D
adzia, 2006-05-08 22:09:44

zwalasz na Przemka a nie wiesz jak było naprawde xD

mecz
ja, 2006-05-08 10:15:33

gdyby kalbarczyk nie dostl czerwonej kartki to bysmy mieli szanse wygrac albo gdyby gral piotrowski