Sezon: 2005 - 2006       Liga: Liga okręgowa - Seniorzy       Kolejka: 30

Bramki KS Ożarowianka : Paweł Piotrowski, Adam Orlikowski, Maciej Laska
Zmiany KS Ożarowianka : Michał Rzepkowski Paweł Kiljański, Michał Ignaciuk Radosław Węsek, Paweł Malarowski Adam Jabłoński, Kamil Zawadzki Bartłomiej Dziudzi
Skład KS Ożarowianka : Paweł Kowalski, Michał Ignaciuk, Maciej Laska, Maciej Jówko, Piotr Strzelecki, Adam Orlikowski, Kamil Zawadzki, Paweł Malarowski, Robert Banasiak, Michał Rzepkowski, Paweł Piotrowski Rezerwowi: Łukasz Kowalski, Adam Jabłoński, Bartłomiej Dziudzi, Radosław Węsek, Paweł Kiljański
Zobacz:     WYNIKI 30 KOLEJKI        TABELE LIGI

Ostatnie spotkanie sezonu 2005/2006 miało być rozegrane w Nadarzynie, jednak w związku z uroczystościami odbywającymi się na boisku GLKS mecz odbył się na stadionie w Ożarowie Mazowieckim. Po porażce z liderem tabeli Victorią Głosków, która po zwycięstwie 4:0 z Ożarowianką zapewniła sobie awans do Mazowieckiej Ligi Seniorów, dla KSO liczyło się tylko zwycięstwo, aby móc powalczyć w barażach Skra Obory grająca wyjazdowe spotkanie z Wilga Garwolin musiała przegrać bądź zremisować. W Garwolinie do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, jednak po przerwie Skra strzeliła 3 bramki i zagwarantowała sobie udział w barażach.

Przy piłke Kamil Zawadzki, na drugim planie Paweł Piortowski (gol i asysta w meczu)

W niedzielne przedpołudnie palące słońce i wiatr utrudniały zawodnikom grę, piłkarze KSO od początku spotkania ruszyli do ataku i już jedna z pierwszych ofensywnych akcji przyniosła prowadzenie. Dośrodkowanie w pole karne gdzie na piłkę czekał Paweł Piotrowski, który sprytnym strzałem głową przelobował bramkarza i GOL !!! 1:0 dla KSO.

Goście szybko odrobili straty, w boku wyglądało jakby sędzia trochę pomógł dyktując kontrowersyjny rzut karny. Większość obserwatorów była zgodna, że faul był tuż przed linią pola karnego. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł bramkarz Skry Obory i bez problemu pokonał Pawła Kowalskiego GOL !! 1:1.