GLKS Nadarzyn II - KS Ożarowianka 1:3 PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2006-06-12
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Strona 2 z 5

      Dla gości z Nadarzyn spotkanie również było bardzo ważne, walczyli o utrzymanie się w lidze okręgowej i 3 punkty zdobyte z KSO zdecydowanie przydałyby się.Gospodarze nie byli jednak aż tak wspaniałomyślni, idealną piłkę z środka pola zagrał Paweł Piotrowski do wybiegającego Adama Orlikowskiego, który strzałem w długi róg pokonał bramkarza Skry – GOL !!! 2:1 dla KSO.

      Pod koniec pierwszej połowy wynik ustalił kapitan Ożarowianki Maciek Laska, który efektownym „szczupakiem” umieścił piłkę bramce – GOL !!! 3:1 dla KSO.


Maciek Laska zdobywa 4 gola dla KSO

      W pierwszej połowie odnotować należy przykrą sytuację podstawowego gracza KSO Michała Rzepkowskiego, podczas jednego starcie z zawodnikiem gości nabawił się groźnie wyglądającej kontuzji kolana i musiał opuścić murawę.

      Druga połowa to ciągłe ataki obu drużyn, mnóstwo sytuacji strzeleckich i … przerażająca nieskuteczność :). Formacje obronne co chwila popełniały błędy i bramkarze sporo się napracowali. Paweł Kowalski kilkukrotnie uratował zespół przed stratą goli ale i jemu przydarzyło się kilka niepewnych interwencji. W ofensywie stuprocentowe sytuacje marnowali Adam Orlikowski, Paweł Piotrowski i Maciek Laska ( przestrzelony rzut karny).

Zwycięstwo na zakończenie sezonu, ostatecznie zajęte 3 miejsce w lidze, bardzo dobre … ale niedosyt pozostał awans był na wyciągnięcie ręki. Niebawem postaramy się zamieścić podsumowanie sezonu.

Info: Krystian Szulgostowski, foto: WjK & JJ

Strona 2 z 5

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat