piątek, 2006-10-20
ŁUCZNICTWO - Informacje
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 2

Mazowiecki Związek Łuczniczy i KS Mazowsze Teresin zorganizowały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Łucznictwie. Ożarowiankę reprezentowało 5 zawodniczek i 1 zawodnik: Gabriela Dolota, Marta Szkup, Aneta Krysińska, Agata Bińkowska, Klaudia Dmoch i Daniel Klimczewskie.

Zawody wygrała Aleksandra Klata (Mazowsze Teresin) córka medalistki z Altlanty - Katarzyny Klaty. Najwyżej sklasyfikowana zawodniczka Ożarowianki uplasowała się na miejscu 5 - Gabriela Dolota - zdobywając dla Klubu Sportowego Ożarowianka 2 pkt. Pozostałe zawodniczki zajęły miejsca niepunktowane - 10 i 13. Jedna z zawodniczek ze względu na kontuzję została wycofana ze startu.

Jedyny zawodnik Ożarowianki (po miesięcznym treningu) w kategorii młodzika zajął 19 pozycję. W rywalizacji klubowej Ożarowianka zajęła VI miejsce w Wojewódzwtwie Mazowieckim.Zawody rozegrano przy bardzo ładnej słonecznej pogodzie na płycie dobrze przygotowanego boiska KS Mazowsze Teresin.