KS Łomianki - Seniorzy 3:0 PDF Drukuj E-mail
sobota, 2006-11-04
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 2

Seria porażek Ożarowianki trwa, kliku optymistów liczyło na przełamanie w wyjazdowym spotkaniu z KS Łomianki, ale jak widać nie udało się. Szósta z rzędu przegrana, a już ósma w tej rundzie umacnia Ożarowiankę na przedostatnim miejscu w tabeli. Trenerzy i zawodnicy nadal nie mog± znaleĽć recepty na słab± grę, pozostały dwa spotkania do upragnionej przerwy.

Kartki KS Ożarowianka : Michał Nowak
Zmiany KS Ożarowianka : Łukasz Kowalski Michał Toruszewski, Maciej Laska Jakub Dobrowolski, Krystian Lewandowski Michał Kozłowski
Skład KS Ożarowianka : Łukasz Kowalski, Maciej Laska, Wojciech Smoliński, Rafał Kalbarczyk, Michał Nowak, Andrzej Paca, Paweł Piotrowski, Paweł Malarowski, Krystian Lewandowski, Marcin Zawadzki, Bartosz Adamczyk Rezerwowi: Michał Toruszewski, Jakub Dobrowolski, Michał Kozłowski, Kamil Zawadzki, Marek Ignaciuk
Zobacz:     WYNIKI 13 KOLEJKI        TABELE LIGI

Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla go¶ci, w 7 minucie obrońca KSO Ľle wybija piłkę, futbolówkę przejmuje przeciwnik i strzałem z okolic 16 metra zdobywa pierwszego gola, idealne uderzenie „za kołnierz”, piłka przed wpadnięciem do bramki otarła się o poprzeczkę. Minęły dwie minuty i Ożarowianka przegrywała już 2:0 – katastrofa. W kolejnych minutach KSO otrz±snęła się i zaczęła atakować i co ważniejsze oddawać strzały na bramkę, jednak minimalnie nie celne b±dĽ wyłapane przez bramkarza.

Tuż przed przerw± Ożarowiankę „dobiła” … Ożarowianka, czerwon± kartkę otrzymał Michał Nowak za dyskusję z sędzi± i musiał opu¶cić plac gry. Trzecia bramka dla gospodarzy padła w około 70 minucie po kolejnym błędzie obrony KSO. Warto wspomnieć, ze całe spotkanie rozegrał junior Rafał Kalbarczyk i mimo młodego wieku niczym nie ustępował swoim starszym koleg±.