Wyjazdowa wygrana Trampkarzy. PDF Drukuj E-mail
sobota, 2008-05-03
PIŁKA NOŻNA - Trampkarze
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 5

W niedziele 27 kwietnia 2008 r. ważny mecz rozgrywali zawodnicy rocznika 1992 (trampkarze starsi) Ożarowianki. Podejmowala ich drużyna Tarpana Tarczyn, która plasuje się na wysokim trzecim miejscu w tabeli i jest bezpośrednim rywalem KSO w walce o awans do wyższej klasy rozgrywek.

Bramki KS Ożarowianka : 25' Łukasz Malarowski, 67' Łukasz Łupiński
Zmiany KS Ożarowianka : Adrian Tracz Michał Szczęśniak, Piotr Jasiński Jacek Kielmer, Piotr Zabulski Kamil Mąka, Patryk Zielonka Dominik Kwiatkowski
Skład KS Ożarowianka : Patryk Zielonka, Piotr Jasiński, Jarosław Grzywacz, Artur Toruszewski, Sebastian Frączak, Wojciech Żmuda, Adrian Tracz, Robert Turczyński, Łukasz Łupiński, Łukasz Malarowski, Piotr Zabulski Rezerwowi: Jacek Kielmer, Eryk Wichrowski, Dominik Kwiatkowski, Michał Szczęśniak, Kamil Mąka
Zobacz:     WYNIKI 16 KOLEJKI        TABELE LIGI

Boisko gospodarzy jest bardzo nierówne, przez co gra na nim sprawiała sporo problemów zwłaszcza w precyzyjnym rozgrywaniu piłki. Gracze KSO próbowali więc długich zagrań do swoich napastników.

Mecz od początku układał się po myśli graczy KSO. Obrona Ożarowianki skutecznie przerywała ataki gospodarzy. Pierwszego gola zdobył Łukasz Malarowski, wykorzystując prostopadłe zagranie od Roberta Turczyńskiego ... GOL 0:1 !!!, Łukasz już kilka minut wcześniej mógł się cieszyć z gola, jednak wtedy nie udało mu się wykorzystać idealnej sytuacji bramkowej.

W drugiej połowie gospodarze doprowadzili do remisu, pomimo dużej aktywności zawodników KSO. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnik Tarpana pokonał naszego bramkarza strzałem głową ... GOL 1:1 !!! Po stracie gola Ożarowianka od razu rzuciła wszystkie siły do ataku. W efekcie Łukasz Łupiński oddał celny strzał, z około 11 metra, zdobywając gola na wagę 3-ch punktów.ł GOL 1:2 !!!

Dzięki temu zwycięstwu rocznik 1992 jest coraz bliższy awansu do MAKROREGIONU.

Info: Gracz KSO