środa, 2008-05-21
PIŁKA NOŻNA - Trampkarze
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 3

Po wygranej ze Świtem Warszawa (3:1) oraz porażce Świtu w ostatniej kolejce z Pogonią Grodzisk (2:3), trampkarze starsi (rocznik '92) Ożarowianki awansowali z pierwszego miejsca do wyższej klasy rozgrywek - Mazowieckiej Ligi Trampkarzy Starszych. W sobotę o godz. 10:00 zawodnicy rozegrają ostatnie spotkanie w sezonie z Naprzodem Brwinów, zapowiada się wielka feta :).

Bramki KS Ożarowianka : Michał Szczęśniak, Piotr Zabulski, Łukasz Malarowski
Zmiany KS Ożarowianka : Piotr Zabulski Kamil Mąka, Patryk Zielonka Adrian Tracz, Robert Turczyński Dominik Kwiatkowski, Michał Szczęśniak Piotr Ciećwierz, Jarosław Grzywacz Eryk Wichrowski
Skład KS Ożarowianka : Jacek Kielmer, Jarosław Grzywacz, Artur Toruszewski, Sebastian Frączak, Wojciech Żmuda, Patryk Zielonka, Łukasz Łupiński, Michał Szczęśniak, Robert Turczyński, Łukasz Malarowski, Piotr Zabulski Rezerwowi: Piotr Ciećwierz, Eryk Wichrowski, Adrian Tracz, Kamil Mąka, Dominik Kwiatkowski
Zobacz:     WYNIKI 19 KOLEJKI        TABELE LIGI

Mecz od początku układał się po myśli gospodarzy. W 26-tej minucie, wspaniałe, prostopadłe podanie otrzymał Michał Szczęśniak, który lekkim, technicznym strzałem pokonał bramkarza gości. GOL 1:0! 10 minut później na stadionie przy ul. Poznańskiej oglądaliśmy kopie tej akcji. Tym razem Piotrek Zabulski znalazł się "sam na sam" z bramkarzem Świtu, którego zmylił fantastycznym zwodem i skierował piłkę do pustej bramki. Wynik 2:0 utrzymał się do przerwy.

Minutę po rozpoczęciu drugiej połowy, "firmowym" rajdem popisał się Łukasz Malarowski mijając obrońców rywala jednego po drugim. Znalazłszy się w sytuacji "sam na sam" nie mógł się pomylić gdy precyzyjnym strzałem kierował piłkę do siatki przyjezdnych. Goście na kolanach - 3:0! Ale w 75-ej minucie meczu zawodnik rywali tak uderzył piłkę z 30 metrów, że ta znalazła drogę do naszej bramki obok zaskoczonego bramkarza KSO. Świt zdobywa honorowego gola - jest 3:1.

Cały mecz przebiegał pod dyktando Ożarowianki. Ataki gości rozbijały się o wspaniale dysponowany, w tym dniu, blok defensywy naszej drużyny. Z powodu kontuzji nie wystąpił w meczu Piotrek Jasiński, a jego absencja potrwa do końca sezonu. Na trybuny przyszło chyba ze 200 osób z czego jesteśmy zadowoleni i dumni.

Po tym zwycięstwie znaleźliśmy się o krok od awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Do końca sezonu pozostały 3 mecze, z czego 2 z nich zadecydują o awansie. Przez cały sezon pracowaliśmy na naszą obecną pozycję w lidze a teraz chcemy obydwa te mecze wygrać.
31 maja zapraszamy kibiców na mecz z Naprzodem Brwinów, na godz. 10:00