poniedziałek, 2008-05-26
PIŁKA NOŻNA - Juniorzy
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 4

Tego meczu nie można uznać za zbyt udany. Po pierwszym gwizdku sędziego gospodarze zdecydowanie zaatakowali, potem był głównie chaos. Drużyna Championa nie miała zbyt wielu okazji do zdobycia gola nie potrafiąc znależć sposobu na "rozmontowanie" obrony KSO.

Sezon: 2007 - 2008       Liga: II Mazowiecka Liga Juniorów Mł.       Kolejka: 24
KS Ożarowianka 2008-05-25, Ożarów Maz.
Niedziela godz. 15:30
KS Ożarowianka - Champion Pionki
1 : 0
Pogoda: słonecznie, około 15oC

Bramki KS Ożarowianka : 45' Piotr Łupiński
Zmiany KS Ożarowianka : Emil Chudzik Jan Grabowski, Paweł Pudlak Sebastian Frączak, Filip Wasiak Michał Walczak, Grzegorz Stefaniak Dawid Zabulski, Michał Dworzyński Daniel Firek
Skład KS Ożarowianka : Michał Dworzyński, Emil Dmochowski, Paweł Pudlak, Michał Kolis, Łukasz Piasecki, Emil Chudzik, Krzysztof Kalbarczyk, Piotr Łupiński, Łukasz Jasiński, Filip Wasiak, Grzegorz Stefaniak Rezerwowi: Daniel Firek, Jan Grabowski, Sebastian Frączak, Dawid Zabulski, Michał Walczak
Zobacz:     WYNIKI 24 KOLEJKI        TABELE LIGI

Ale pod koniec pierwszej połowy meczu zdarzyło się, że obrońca KSO wyrzuca piłke z autu pod nogi Grzegorza Stefaniaka, który podaje do Piotra Łupińskiego. Ten mija dwóch zawodników i strzałem sprzed "szesnastki" pokonuje bramkarza gości. Jest 1:0 dla KSO i wkrótce sędzia odgwizduje koniec pierwszej części spotkania.

W drugiej połowie Ożarowianka grała już równiej ale ataki nie przynosiły spodziewanego efektu. Ocknęli się także piłkarze z Pionek. W pewnym momencie zawodnik gości został sfaulowany. Rzut wolny kierowany jest na "długi" słupek a bramkarz KSO, Michał Dworzyński, nie zdołał złapać piłki. Jest duże zamieszanie pod bramką a nasz obrońca zagrywa piłkę ręką. Sędzia dyktuje rzut karny jednak bramkarz Ożarowianki doskonale broni!

Goście jeszcze dwukrotnie byli bliscy zdobycia gola po strzałach w słupek i poprzeczkę. Kwadrans przed końcem spotkania trener Mariusz Paszek dokonuje zmian w zespole. Wynik 1:0 utrzymał się do końca spotkania. Juniorzy Młodsi wywalczyli 3 pkt. na własnym terenie. A 1-go czerwca juniorzy wyjeżdżają na ciężki mecz do Łosic aby zagrać tam z miejscowym Orłem.

Info: Paweł Pudlak