KS Ożarowianka - Przyszłość Włochy PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2009-06-14
PIŁKA NOŻNA - Młodziki

    W ostatnim meczu w sezonie 2008/09 przegraliśmy z drużyną Przyszłości Włochy, która dzięki wygranej nad nami awansowała do wyższej klasy rozgrywkowej.

Sezon: 2008 - 2009       Liga: Młodziki 96' gr. III       Kolejka: 18
KS Ożarowianka 2009-06-14,
Niedziela godz. 16:00
KS Ożarowianka - Przyszłość Włochy
0 : 4 (0 : 1)
Widzów: 30
Pogoda: słonecznie, wietrznie
Przyszłość Włochy
Skład : 1 Paweł Feliciak (K), 14 Dominik Kajak, 4 Michał Gołębiowski, 16 Brtłomiej Olszewski, 20 Mateusz Burczyński, 9 Mateusz Pachulski, 11 Maciek Smoliński, 7 Filip Dziczek, 8 Robert Kurczyński, 10 Daniel Umański, 17 Sebastian Hejduk
Zobacz:     WYNIKI 18 KOLEJKI        TABELE LIGI

Dużo czynników złożyło się na przegraną w dzisiejszym meczu. Brakowało przede wszystkim spokoju przy wyprowadzaniu i konstruowaniu ataku, co spowodowane jest niestety brakami w technice. Zabrakło współpracy między formacją obrony i pomocy, co spowodowane jest brakiem treningów taktycznych, którym nie poświęcaliśmy w tym sezonie zbyt dużo czasu, z powodu braku czasu i ogólnie przyjętej zasadzie, że zawodnicy w tym wieku powinni przede wszystkim szlifować swoją ogólną sprawność, koordynację i umiejętności techniczne. W końcu sprawa, której wytłumaczyć się nie da, zabrakło osób na ławce rezerwowych. Czemu było nas tylko jedenastu, postaramy się to wyjaśnić na najbliższym treningu.

W akcjach indywidualnych pokazaliśmy, że w każdym z nas jest potencjał, jeszcze nieoszlifowany, który tylko dzięki ciężkiej pracy diamentem stać się może.

diament*
karton_mleka, 2009-06-19 20:21:33

Taki z was diament jak z koziej dupy trąba z przeproszeniem. Jak u was graja takie niedorozwoje jak Umański i Dziczek to ja dziekuje za taka gre. Tylko Paweł Feliciak, Sebastian Hejduk i Mateusz Pachulski probuja cos zrobic. I jeszcze ten Burczynski... co on w ogole robi na boisku...


!
yhm , 2009-06-15 22:37:41

"w każdym z nas jest potencjał, jeszcze nieoszlifowany, który tylko dzięki ciężkiej pracy diamentem stać się może" bardzo mądre słowa Mariusz !


Napisz komentarz
Tytuł opinii:
Podpis autora:
Email AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat