Zabawa Łucznicza seniorów. PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2010-05-06
ŁUCZNICTWO - Informacje
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 14

Ożarów Mazowiecki 2010-04-27 Zabawa Łucznicza

   W trakcie oczekiwania na policzenie punktów z zawodów i wypisanie dyplomów rozegrana została zabawa łucznicza, której organizatorem był Pan Paweł Ścichowski (senior KSO). Do zabawy zaproszono szkoleniowców, trenerów i byłych zawodników łucznictwa.

  Na starcie stanęli (na zdjęciu od lewej):
 • Sławomir Napłoszek (Marymont, olimpijczyk z Barcelony)
 • Bartosz Mikos (Ożarowianka, olimpijczyk z Sydney)
 • Krzysztof Trzaskowski (Ożarowianka)
 • Dariusz Woźniak (Ożarowianka)
 • Stachwiuk Piotr (Wesoła)
 • Ryszard Kowalski (Teresin)
 • Jan Pstrzoch (Radzymin, medalista Mistrzostw Polski Juniorów)
 • Piotr Bartkowski (Drukarz)
 • Grzegorz Targoński (Ożarowianka, olimpijczyk z Sydney)
 • Robert Marcinkiewicz (Radzymin, medalista Mistrzostw Polski)
 • Katarzyna Klata (Teresin, medalistka olimpijska)
 • Maria Wielgosz (Ożarowianka)
 • Karolina Borys (Radzymin)
 • Adam Wytrysk
 • Andrzej Seller (Radzymin)
 • Paweł Ścichowski (Ożarowianka)

Najlepiej zaprezentował się i wygrał całą zabawę nasz zawodnik Bartek Mikos strzelający w barwach Ożarowianki od lutego 2010. Drugie miejsce zajął Trener Koordynator Województwa Mazowieckiego Robert Marcinkiewicz, a trzecie nasz trener Grzegorz Targoński. W zabawie Super Seniorów (mniej zaawansowanych) drugie miejsce wywalczył nasz zawodnik Paweł Ścichowski, a trzecie nasz najstarszy reprezentant Krzysztof Trzaskowski. Wszyscy zawodnicy zostali uhonorowani dyplomami, a za pierwsze 3 miejsca wręczono pamiątkowe medale.

Ożarów Mazowiecki 2010-04-27 Zabawa Łucznicza
Kliknij obrazek aby powiększyć.

Strona 1 z 14

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat