Tenis stołowy: KSO - Bogoria 6:4 PDF Drukuj E-mail
TENIS STOŁOWY - Aktualności
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 3

KS Ożarowianka - Bogoria, II liga tenisa stołowego, Ożarów Maz. Niedziela 24.10.2010
Grający Trener KSO - Marek Zalewski w ostatnim meczu zawodów pokonał Piotra Fijałkowskiego.

W hali Gimnazjum w Ożarowie Mazowieckim odbył się mecz II ligi tenisa stołowego pomiędzy Ożarowianką i drugą drużyną mistrza Polski Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie to zgromadziło sporo kibiców i pasjonatów tenisa stołowego, którzy żywiołowo reagowali na poczynania miejscowych zawodników z utytułowaną drużyną. A było na co popatrzeć.

Pierwsze dwie gry to zwycięstwa Marcina Kawki nad Piotrem Fijałkowskim 3:0 i Marka Kucharskiego nad Tadeuszem Klasińskim 3:0. Niestety kolejne dwie gry padły łupem gości. Marek Zalewski nie sprostał Łukaszowi Czerwińskiemu i przegrał 0:3. W takim samym stosunku zakończyło się spotkanie Kamila Rogowskiego z Dariuszem Budzichem. Na tablicy wyników po obu stronach pojawiły się dwójki.

Kolejne mecze to gry deblowe. Tu również remisowo. Kawka i Kucharski nie dali rady Budzichowi i Czerwińskiemu i przegrali 0:3. Drugi debel Rogowski - Zalewski odnieśli pewne zwycięstwo 3:0 nad Fijałkowskim i Klasińskim.

Najlepszym spotkaniem dnia był mecz Kawki z Czerwińskim. Walka była bardzo zacięta i trwała pięć setów. Właśnie set piąty dał wiele radości zawodnikom, a przede wszystkim zgromadzonym kibicom. Kawka przegrywał już 0:5, by wziąć czas. Chwila skupienia i zawodnik gospodarzy zaczął zadziwiać wszystkich swoimi perfekcyjnymi zagraniami doprowadzając do rozpaczy rywala. Przy ogromnym dopingu „Kawior” zgasił przeciwnika i wygrał seta do 8.

Obok na stole Budzich pokonał Kucharskiego 3:0 i znów na tablicy pojawił się remis 4:4. Dwie ostatnie gry to znów bardzo dobre mecze w wykonaniu Ożarowianki. Zalewski, po ciekawej grze, pokonał Fijałkowskiego 3:1, a Rogowski rozpracował Klasińskiego 3:0. Zwycięstwo Ożarowianki 6:4 stało się faktem.