30 IV 2011 r. Ożarowianka II - Guzovia Guzów 2:5

Sezon: 2010 - 2011       Liga: Klasa B, grupa: Warszawa IV       Kolejka: 19

Bramki KS Ożarowianka : 50' Dariusz Kowalewski, 80' Marcin Koprowski
Zmiany KS Ożarowianka : 7' Piotr Łupiński Damian Ziemkiewicz, 60' Grzegorz Węsek Filip Wasiak, 70' Artur Toruszewski Marcin Koprowski
Skład KS Ożarowianka : Michał Toruszewski, Piotr Zabulski, Łukasz Łupiński, Jacek Gasiński, Piotr Łupiński, Przemysław Kalbarczyk, Grzegorz Węsek, Maciej Jówko, Dariusz Kowalewski, Artur Toruszewski, Kamil Jarczewski Rezerwowi: Damian Ziemkiewicz, Marcin Koprowski, Filip Wasiak
Zobacz:     WYNIKI 19 KOLEJKI        TABELE LIGI

Dnia 30.04.2011r odbył się mecz między KS Ożarowianka a Guzovią Guzów. W pierwszej połowie nic nie wskazywało na to że nasz zespół straci 3 punkty. Częste ataki gospodarzy przynosiły dużo dogodnych sytuacji jednak nie potrafiliśmy żadnej z nich wykorzystać i po 45 minutach był bezbramkowy remis. Druga połowa dobrze zaczęła się dla nas. Sędzia podyktował rzut karny który pewnie został zamieniony na bramkę jednak nasza radość nie trwała długo gdyż szybko straciliśmy 4 bramki po naszych błędach. Gospodarze dążyli do odrobienia strat lecz udało się zdobyć tylko jedną bramkę autorstwa Marcina Koprowskiego. Goście nie byli dłużni i odpowiedzieli szybko kolejną bramką zdobytą strzałem z połowy. Po końcowym gwizdku sędziego mecz zakończył się zwycięstwem Guzovi nad naszym zespołem 5:2

KSO II 2:5 Guzovia Guzów