wyniki tenis PDF Drukuj E-mail
środa, 2012-05-09
TENIS STOŁOWY - Aktualności
Wyniki I WTK w kategorii wiekowej Junior

Nadarzyn 10.09.2011
 
Juniorki:
1. Borkowska Sylwia - MKS Pogoń Siedlce
2. Kogut Beata - MKS Pogoń Siedlce
3. Tokarczyk Karolina - GLKS Nadarzyn
4. Bagrowska Katarzyna - MLUKS Nadwiślanin Płock
5. Samsel Zuzanna - GLKS Nadarzyn
6. Osińska Katarzyna - KTS Broń Radom

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka

13-16. Ciesielska Klaudia
25-32. Kalisz Kinga

Juniorzy:

1. Folwarski Jakub - MKS Pogoń Siedlce
2. Kamiński Mikołaj - GLKS Nadarzyn
3. Równy Patryk - UOKS Ostrów Mazowiecka
4. Piasecki Rafał - KS Spójnia Warszawa
5. Murawski Michał - GKTS Wiązowna
6. Lebrecht Bartosz - GLKS Nadarzyn

Zawodnicy z miejsc 1-6 zakwalifikowali się do turnieju półfinałowego eliminacji do I OTK Juniorek/ów w sezonie 2011/2012 (25.09.2011 Radzyń Podlaski)


Wyniki I WTK w kategorii wiekowej Młodzik
Wyszogród 17.09.2011
 
Młodziczki:
1. Eliza Brzęczek - GLKS Nadarzyn
2. Molska Paulina - UKS Bielany 273 Warszawa
3. Zakrzewska Agata - GKTS Wiązowna
4. Siemieńska Marta - SLKS Olimpijczyk Jeżewo
5. Wolińska Dominika - MLUKS Nadwiślanin Płock
6. Bożek Weronika - GLKS Nadarzyn

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
13-16. Kwiatkowska Alicja

Młodzicy:
1. Bożek Patryk - GLKS Nadarzyn
2. Kobyliński Dawid - MKS Pogoń Siedlce
3. Szaliński Mikołaj - SCK HALS Warszawa
4. Budzik Daniel - GLKS Nadarzyn
5. Miszkurka Jakub - SCK HALS Warszawa
6. Lau Mateusz - MLUKS Nadwiślanin Płock

Miejsca zawodników KS Ożarowianka
13-16. Ciesielski Jacek
17-20. Krzyżanowski Tymon
33-48. Wysocki Filip

Zawodnicy z miejsc 1-6 zakwalifikowali się do turnieju półfinałowego eliminacji do I OTK Młodziczek/ów w sezonie 2011/2012 (25.09.2011 Radzyń Podlaski)


Wyniki I WTK w kategorii wiekowej Kadet
Wyszogród 18.09.2011
 
Kadetki:
1. Kogut Beata - MKS Pogoń Siedlce
2. Bagrowska Katarzyna - MLUKS Nadwiślanin Płock
3. Ziemkiewicz Wiktoria - GLKS Nadarzyn
4. Ciesielska Klaudia - KS Ożarowianka
5. Nowakowska Anna - MLUKS Nadwiślanin Płock
6. Wereszczaka Anna - MLUKS Nadwiślanin Płock

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
4. Ciesielska Klaudia
21-24. Kwiatkowska Alicja

Kadeci:
1. Badowski Marek - UKS Return Piaseczno
2. Kotarski Maciej - UKS Return Piaseczno
3. Wasiak Damian - Niestowarzyszony
4. Jędrzejczak Jakub - KS Spójnia Warszawa
5. Chmielnicki Dawid - UOKS Ostrów Mazowiecka
6. Jarosławski Mateusz - KS Spójnia Warszawa

Miejsca zawodników KS Ożarowianka
41-48. Krzyżanowski Tymon

Zawodnicy z miejsc 1-6 zakwalifikowali się do turnieju półfinałowego eliminacji do I OTK Kadetów w sezonie 2011/2012 (25.09.2011 Radzyń Podlaski)


Wyniki II WTK w kategorii wiekowej Kadet
Wyszogród 06.11.2011
 
Kadetki:
1. Kogut Beata - MKS Pogoń Siedlce
2. Bagrowska Katarzyna - MLUKS Nadwiślanin Płock
3. Wereszczaka Anna - MLUKS Nadwiślanin Płock

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
5-8. Ciesielska Klaudia
21-24. Kwiatkowska Alicja

Kadeci:
1. Kotarski Maciej - UKS Return Piaseczno
2. Bieniek Krzysztof - UKS Return Piaseczno
3. Ogrodnik Piotr - UOKS Ostrów Mazowiecka

Miejsca zawodników KS Ożarowianka
41-48. Krzyżanowski Tymon

Zwyciężcy turnieju zakwalifikowali się do II OTK Kadetek/ów w sezonie 2011/2012 (17-18.12.2011 Radzyń Podlaski)


Wyniki gminne w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych
Ożarów Mazowiecki 27.11.2011
 
Dziewczęta:
1. SP Płochocin (Zuzanna Rednowska, Gabrysia Jabłońska)
2. SP 2 Ożarów Mazowiecki (Alicja Kwiatkowska)
3. SP 1 Ożarów Mazowiecki

W nawiasie nazwiska zawodniczek KS Ożarowianka

Chłopcy:
1. SP 2 Ożarów Mazowiecki (Jacek Ciesielski)
2. SP 1 Ożarów Mazowiecki (Filip Wysocki, Daniel Osiński)
3. SP Płochocin

W nawiasie nazwiska zawodników KS Ożarowianka

Zwyciężcy turnieju zakwalifikowali się turnieju powiatowego (3.12.2011 Borzęcin Duży)

Wyniki gminne w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych
Ożarów Mazowiecki 27.11.2011
 
Dziewczęta:
1. Gimnazjum w Ożarowie Mazowieckim (Kinga Kalisz, Dominika Niemyska)
2. Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego w Ożarowie Mazowieckim (Klaudia Ciesielska)
3. Gimnazjum w Płochocinie

W nawiasie nazwiska zawodniczek KS Ożarowianka

Chłopcy:
1. Gimnazjum w Płochocinie (Kamil Paduch)
2. Gimnazjum w Ożarowie Mazowieckim (Rafał Żywica)
3. Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego

W nawiasie nazwiska zawodników KS Ożarowianka

Zwyciężcy turnieju zakwalifikowali się turnieju powiatowego (06.12.2011 Łomianki)


Wyniki II WTK w kategorii wiekowej Junior
Radom 27.11.2011
 
Juniorki:
1. Samsel Zuzanna - GLKS Nadarzyn
2. Bagrowska Katarzyna - MLUKS Nadwiślanin Płock
3. Kogut Beata - MKS Pogoń Siedlce

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
17-20. Ciesielska Klaudia
33-40. Kalisz Kinga

Juniorzy:
1. Werecki Aleksander - GLKS Nadarzyn
2. Badowski Marek - UKS Return Piaseczno
3. Kurowski Kamil - MKS Pogoń Siedlce

Zwyciężcy turnieju zakwalifikowali się do II OTK Juniorek/ów w sezonie 2011/2012 (3-4.12.2011 Drzonków