Wyniki zawodników sekcji tenisa stolowego PDF Drukuj E-mail
środa, 2012-05-09
TENIS STOŁOWY - Aktualności
Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników tenisa stołowego.

Wyniki I WTK w kategorii wiekowej Junior
Nadarzyn 10.09.2011
 
Juniorki:
1. Borkowska Sylwia - MKS Pogoń Siedlce
2. Kogut Beata - MKS Pogoń Siedlce
3. Tokarczyk Karolina - GLKS Nadarzyn
4. Bagrowska Katarzyna - MLUKS Nadwiślanin Płock
5. Samsel Zuzanna - GLKS Nadarzyn
6. Osińska Katarzyna - KTS Broń Radom

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
13-16. Ciesielska Klaudia
25-32. Kalisz Kinga

Juniorzy:
1. Folwarski Jakub - MKS Pogoń Siedlce
2. Kamiński Mikołaj - GLKS Nadarzyn
3. Równy Patryk - UOKS Ostrów Mazowiecka
4. Piasecki Rafał - KS Spójnia Warszawa
5. Murawski Michał - GKTS Wiązowna
6. Lebrecht Bartosz - GLKS Nadarzyn

Zawodnicy z miejsc 1-6 zakwalifikowali się do turnieju półfinałowego eliminacji do I OTK Juniorek/ów w sezonie 2011/2012 (25.09.2011 Radzyń Podlaski)

Wyniki I WTK w kategorii wiekowej Młodzik
Wyszogród 17.09.2011
 
Młodziczki:
1. Eliza Brzęczek - GLKS Nadarzyn
2. Molska Paulina - UKS Bielany 273 Warszawa
3. Zakrzewska Agata - GKTS Wiązowna
4. Siemieńska Marta - SLKS Olimpijczyk Jeżewo
5. Wolińska Dominika - MLUKS Nadwiślanin Płock
6. Bożek Weronika - GLKS Nadarzyn

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
13-16. Kwiatkowska Alicja

Młodzicy:
1. Bożek Patryk - GLKS Nadarzyn
2. Kobyliński Dawid - MKS Pogoń Siedlce
3. Szaliński Mikołaj - SCK HALS Warszawa
4. Budzik Daniel - GLKS Nadarzyn
5. Miszkurka Jakub - SCK HALS Warszawa
6. Lau Mateusz - MLUKS Nadwiślanin Płock

Miejsca zawodników KS Ożarowianka
13-16. Ciesielski Jacek
17-20. Krzyżanowski Tymon
33-48. Wysocki Filip

Zawodnicy z miejsc 1-6 zakwalifikowali się do turnieju półfinałowego eliminacji do I OTK Młodziczek/ów w sezonie 2011/2012 (25.09.2011 Radzyń Podlaski)


Wyniki I WTK w kategorii wiekowej Kadet
Wyszogród 18.09.2011
 
Kadetki:
1. Kogut Beata - MKS Pogoń Siedlce
2. Bagrowska Katarzyna - MLUKS Nadwiślanin Płock
3. Ziemkiewicz Wiktoria - GLKS Nadarzyn
4. Ciesielska Klaudia - KS Ożarowianka
5. Nowakowska Anna - MLUKS Nadwiślanin Płock
6. Wereszczaka Anna - MLUKS Nadwiślanin Płock

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
4. Ciesielska Klaudia
21-24. Kwiatkowska Alicja

Kadeci:
1. Badowski Marek - UKS Return Piaseczno
2. Kotarski Maciej - UKS Return Piaseczno
3. Wasiak Damian - Niestowarzyszony
4. Jędrzejczak Jakub - KS Spójnia Warszawa
5. Chmielnicki Dawid - UOKS Ostrów Mazowiecka
6. Jarosławski Mateusz - KS Spójnia Warszawa

Miejsca zawodników KS Ożarowianka
41-48. Krzyżanowski Tymon

Zawodnicy z miejsc 1-6 zakwalifikowali się do turnieju półfinałowego eliminacji do I OTK Kadetów w sezonie 2011/2012 (25.09.2011 Radzyń Podlaski)

Wyniki turnieju półfinałowego do I OTK w kategoriach: Młodzik, Kadet, Junior
Radzyń Podlaski 25.09.2011
 
Młodziczki:
1-4. Zakrzewska Agata - mazowieckie
1-4. Molska Paulina - mazowieckie
1-4. Bożek Weronika - mazowieckie
1-4. Mańkiewicz Maja - warmińsko-mazurskie
5-6. Sakowicz Ewelina - podlaskie
5-6. Sokołowska Joanna - podlaskie

Młodzicy:
1-4. Bożek Patryk - mazowieckie
1-4. Miszkurka Jakub - mazowieckie
1-4. Włoszek Sylwester - lubelskie
1-4. Petaś Kacper - warmińsko-mazurskie
5-6. Szaliński Mikołaj - mazowieckie
5-6. Piszczatowski Paweł - podlaskie

Kadetki:
1-4. Kogut Beata - mazowieckie
1-4. Wereszczaka Anna - mazowieckie
1-4. Ziemkiewicz Wiktoria - mazowieckie
1-4. Bagrowska Katarzyna - mazowieckie
5-6. Zdyb Monika - lubelskie
5-6. Cholewa Patrycja - lubelskie

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
7-8. Ciesielska Klaudia

Kadeci:
1-4. Badowski Marek - mazowieckie
1-4. Smoluk Kamil - podlaskie
1-4. Jędrzejczak Jakub - mazowieckie
1-4. Lipiński Łukasz - podlaskie
5-6. Chmielnicki Dawid - mazowieckie
5-6. Wasiak Damian - mazowieckie

Juniorki:
1-4. Samsel Zuzanna - mazowieckie
1-4. Baranowska Dagmara - lubelskie
1-4. Woźniak Zuzanna - warmińskio-mazurskie
1-4. Chrulska Zuzanna - warmińsko-mzurskie
5-6. Lis Marta - warmińsko-mazurskie
5-6. Dąbrowska Aleksandra - podlaskie

Juniorzy:
1-4. Folwarski Jakub - mazowieckie
1-4. Kleczkowski Kamil - lubelskie
1-4. Jarocki Łukasz - lubelskie
1-4. Włóczko Kamil - podlaskie
5-6. Rozwadowski Paweł - lubelskie
5-6. Kamiński Mikołaj - mazowieckie

Zawodnicy z miejsc 1-6 zakwalifikowali się do I OTK Młodzików, Kadetów, Juniorów w sezonie 2011/2012

Wyniki I WTK w kategorii wiekowej Żak
Warszawa 22.10.2011
 
Żaczki:
1. Kępka Oliwia - KS Puznówka 1996
2. Dyja Milena - SLKS Olimpijczyk Jeżewo
3. Rokicka Wiktoria - KS Puznówka 1996

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
9-12. Rednowska Zuzanna
13-16. Zalewska Natalia
17-21. Jabłońska Gabriela

Żacy:
1. Miszkurka Jakub - SCK HALS Warszawa
2. Kubik Maciej - Niestowarzyszony
3. Michalczyk Artur - KS Bogoria

Miejsca zawodników KS Ożarowianka
25-32. Morawski Bartłomiej


Wyniki II WTK w kategorii wiekowej Młodzik
Wyszogród 05.11.2011
 
Młodziczki:
1. Brzęczek Eliza - GLKS Nadarzyn
2. Zakrzewska Agata - GKTS Wiązowna
3. Molska Paulina - UKS Bielany 273 Warszawa

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
13-16. Kwiatkowska Alicja

Młodzicy:
1. Kobyliński Dawid - MKS Pogoń Siedlce
2. Budzik Daniel - GLKS Nadarzyn
3. Modelewski Kacper - UKS Pałac Młodzieży Warszawa

Miejsca zawodników KS Ożarowianka
5-8. Krzyżanowski Tymon
13-16. Ciesielski Jacek
41-48 Wysocki Filip

Zwyciężcy turnieju zakwalifikowali się do II OTK Młodziczek/ów w sezonie 2011/2012 (26-27.11.2011 Kraków)

Wyniki II WTK w kategorii wiekowej Kadet
Wyszogród 06.11.2011
 
Kadetki:
1. Kogut Beata - MKS Pogoń Siedlce
2. Bagrowska Katarzyna - MLUKS Nadwiślanin Płock
3. Wereszczaka Anna - MLUKS Nadwiślanin Płock

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
5-8. Ciesielska Klaudia
21-24. Kwiatkowska Alicja

Kadeci:
1. Kotarski Maciej - UKS Return Piaseczno
2. Bieniek Krzysztof - UKS Return Piaseczno
3. Ogrodnik Piotr - UOKS Ostrów Mazowiecka

Miejsca zawodników KS Ożarowianka
41-48. Krzyżanowski Tymon

Zwyciężcy turnieju zakwalifikowali się do II OTK Kadetek/ów w sezonie 2011/2012 (17-18.12.2011 Radzyń Podlaski)

Wyniki gminne w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych
Ożarów Mazowiecki 27.11.2011
 
Dziewczęta:
1. SP Płochocin (Zuzanna Rednowska, Gabrysia Jabłońska)
2. SP 2 Ożarów Mazowiecki (Alicja Kwiatkowska)
3. SP 1 Ożarów Mazowiecki

W nawiasie nazwiska zawodniczek KS Ożarowianka

Chłopcy:
1. SP 2 Ożarów Mazowiecki (Jacek Ciesielski)
2. SP 1 Ożarów Mazowiecki (Filip Wysocki, Daniel Osiński)
3. SP Płochocin

W nawiasie nazwiska zawodników KS Ożarowianka

Zwyciężcy turnieju zakwalifikowali się turnieju powiatowego (3.12.2011 Borzęcin Duży)


Wyniki gminne w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych
Ożarów Mazowiecki 27.11.2011
 
Dziewczęta:
1. Gimnazjum w Ożarowie Mazowieckim (Kinga Kalisz, Dominika Niemyska)
2. Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego w Ożarowie Mazowieckim (Klaudia Ciesielska)
3. Gimnazjum w Płochocinie

W nawiasie nazwiska zawodniczek KS Ożarowianka

Chłopcy:
1. Gimnazjum w Płochocinie (Kamil Paduch)
2. Gimnazjum w Ożarowie Mazowieckim (Rafał Żywica)
3. Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego

W nawiasie nazwiska zawodników KS Ożarowianka

Zwyciężcy turnieju zakwalifikowali się turnieju powiatowego (06.12.2011 Łomianki)

Wyniki II WTK w kategorii wiekowej Junior
Radom 27.11.2011
 
Juniorki:
1. Samsel Zuzanna - GLKS Nadarzyn
2. Bagrowska Katarzyna - MLUKS Nadwiślanin Płock
3. Kogut Beata - MKS Pogoń Siedlce

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
17-20. Ciesielska Klaudia
33-40. Kalisz Kinga

Juniorzy:
1. Werecki Aleksander - GLKS Nadarzyn
2. Badowski Marek - UKS Return Piaseczno
3. Kurowski Kamil - MKS Pogoń Siedlce

Zwyciężcy turnieju zakwalifikowali się do II OTK Juniorek/ów w sezonie 2011/2012 (3-4.12.2011 Drzonków)


Wyniki powiatowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopcow szkół podstawowych
Borzęcin Duży 01.12.2012
 
Dziewczęta:
1. SP Leszno
2. SP Płochocin (Zuzanna Rednowska, Gabrysia Jabłońska, Monika Tomczyk)
3. SP Borzęcin Duży

W nawiasie nazwiska zawodniczek KS Ożarowianka

Chłopcy:
1. SP 2 Ożarów Mazowiecki (Jacek Ciesielski)
2. SP Borzęcin Duży
3. SP Leszno

W nawiasie nazwiska zawodników KS Ożarowianka

Zwyciężcy turnieju zakwalifikowali się turnieju międzypowiatowego (13.12.2011 Nadarzyn)


Wyniki II WTK w kategorii wiekowej Żak
Warszawa 03.12.2011
 
Żaczki:
1. Kępka Oliwia - KS Puznówka 1996
2. Szostak Patrycja - KS Puznówka 1996
3. Dyja Milena - SLKS Olimpijczyk Jeżewo

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
9-12. Rednowska Zuzanna
9-12. Jabłońska Gabriela
17-21. Zalewska Natalia

Żacy:
1. Miszkurka Jakub - SCK HALS Warszawa
2. Michalczyk Artur - KS Bogoria
3. Sokołowski Łukasz - UKS Pałac Młodzieży Warszawa




Wyniki powiatowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych
Łomianki 06.11.2011
 
Dziewczęta:
1. Gimnazjum w Ożarowie Mazowieckim (Kinga Kalisz, Dominika Niemyska)
2. Gimnazjum w Lesznie
3. Gimnazjum w Łomiankach

W nawiasie nazwiska zawodniczek KS Ożarowianka

Chłopcy:
1. Gimnazjum w Lesznie
2. Gimnazjum w Płochocinie (Kamil Paduch)
3. Gimnazjum Łomiankach

W nawiasie nazwiska zawodników KS Ożarowianka

Zwyciężcy turnieju zakwalifikowali się turnieju międzypowiatowego (13.12.2011 Nadarzyn)

Wyniki międzypowiatowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych
Nadarzyn 13.12.2012
 
Dziewczęta:
1. SP Budki Piaseckie
2. SP Nadarzyn
3. SP 1 Grodzisk Maz
4. SP Płochocin (Zuzanna Rednowska, Gabrysia Jabłońska, Monika Tomczyk)

W nawiasie nazwiska zawodniczek KS Ożarowianka

Chłopcy:
1. SP Budki Piaseckie
2. SP 1 Grodzisk Mazowiecki
3. SP Wiskitki
4. SP 2 Ożarów Mazowiecki (Jacek Ciesielski)

W nawiasie nazwiska zawodników KS Ożarowianka

Zwyciężcy turnieju zakwalifikowali się turnieju wojewódzkiego (1,2,3.06.2012 Nadarzyn)


Wyniki międzypowiatowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych
Nadarzyn 13.12.2011
 
Dziewczęta:
1. Gimnazjum w Iłowie
2. Gimnazjum w Wiskitkach
3. Gimnazjum w Ożarowie Mazowieckim (Kinga Kalisz, Dominika Niemyska)

W nawiasie nazwiska zawodniczek KS Ożarowianka

Chłopcy:
1. Gimnazjum w Nadarzynie
2. Gimnazjum w Guzowie
3. Gimnazjum w Grodzisku Mazowieckim

Zwyciężcy turnieju zakwalifikowali się turnieju międzypowiatowego (1,2,3.06.2012 Nadarzyn)



Wyniki II WTK w kategorii wiekowej Żak
Nadarzyn 04.02.2012
 
Żaczki:
1. Kępka Oliwia - KS Puznówka 1996
2. Lis Martyna - KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki
3. Więckowska Julia - SKS 40 Warszawa

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
7-8. Rednowska Zuzanna
13-16. Zalewska Natalia

Żacy:
1. Miszkurka Jakub - SCK HALS Warszawa
2. Michalczyk Artur - KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki
3. Sokołowski Łukasz - UKS Pałac Młodzieży Warszawa


Wyniki II WTK w kategorii wiekowej Kadet
Wyszogród 11.02.2012
 
Kadetki:
1. Bagrowska Katarzyna - MLUKS Nadwiślanin Płock
2. Ziemkiewicz Wiktoria - GLKS Nadarzyn
3. Wereszczaka Anna - MLUKS Nadwiślanin Płock

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
5-6 Ciesielska Klaudia
21-24 Kwiatkowska Alicja

Kadeci:
1. Kotarski Maciej - UKS Return Piaseczno
2. Ogrodnik Piotr - UOLKA Ostrów Mazowiecka
3. Bieniek Krzysztof - UKS Return Piaseczno

Miejsca zawodników KS Ożarowianka
33-40 Ciesielski Jacek


Wyniki III WTK w kategorii wiekowej Młodzik
Wyszogród 03.03.2012
 
Młodziczki:
1. Molska Paulina - UKS Bielany 273 Warszawa
2. Zakrzewska Agata - GKTS Wiązowna
3. Bożek Weronika - GLKS Nadarzyn

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
25-26 Kwiatkowska Alicja

Młodzicy:
1. Kobyliński Dawid - MKS Pogoń Siedlce
2. Budzik Daniel - GLKS Nadarzyn
3. Nagłowski Piotr - UKS Return Piaseczno

Miejsca zawodników KS Ożarowianka
21-24 Krzyżanowski Tymon
33-40 Ciesielski Jacek
65-68 Wysocki Filip


Wyniki IMM w kategorii wiekowej Żak
Piaseczno 10.03.2012
 
Żaczki:
1. Więckowska Julia - SKS 40 Warszawa
2. Dyja Milena - SLKS Olimpijczyk Jeżewo
3. Rokicka Wiktoria - KS Puznówka 1996

Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka
5-8 Rednowska Zuzanna
13-16 Jabłońska Gabriela
17-24 Zalewska Natalia

Żacy:
1. Miszkurka Jakub - SSCK Hals Warszawa
2. Michalczyk Artur - KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki
3. Sokołowski Łukasz - UKS Pałac Młodzieży Warszawa