Wyniki turniejów OTK i MOG w tenisie stołowym PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2012-10-04
TENIS STOŁOWY - Aktualności
Wyniki turnieju półfinałowego do I OTK w kategoriach: Młodzik, Kadet, Junior
Lidzbark Warmiński 30.09.2012
Młodziczki:
1-4. Zakrzewska Agata - mazowieckie
1-4. Wojtczak Aleksandra - mazowieckie
1-4. Bożek Weronika - mazowieckie
1-4. Gilewska Dominika - podlaskie
5-6. Mielnicka Weronika - podlaskie
5-6. Dyszkiewicz Gabriela - podlaskie
Młodzicy:
1-4. Kubik Maciej - mazowieckie
1-4. Chrząszcz Wojciech - warmińsko-mazurskie
1-4. Kędyś Marcin - warmińsko-mazurskie
1-4. Maciorowski Krystian - warmińsko-mazurskie
5-6. Drzewiecki Łukasz - lubelskie
5-6. Jaszczuk Marcin - lubelskie
Kadetki:
1-4. Żukowska Paulina - warmińsko-mazurskie
1-4. Górska Ada - warmińsko-mazurskie
1-4. Ziemkiewicz Wiktoria - warmińsko-mazurskie
1-4. Sokołowska Joanna - podlaskie
5-6. Ciesielska Klaudia - mazowieckie
5-6. Zakrzewska Agata - mazowieckie
Kadeci:
1-4. Sztuka Rafał - mazowieckie
1-4. Urbanowicz Kamil - warmińsko-mazurskie
1-4. Barbachowski Jacek - warmińsko-mazurskie
1-4. Walaszek Przemysław - lubelskie
5-6. Ogrodnik Piotr - mazowieckie
5-6. Włostowki Jakub - lubelskie
Juniorki:
1-4. Lau Aleksandra - mazowieckie
1-4. Kostro Patrycja - lubelskie
1-4. Lalak Katarzyna - lubelskie
1-4. Sienkiewicz Gabriela - lubelskie
5-6. Baranowska Dagmara - lubelskie
5-6. Wrzosek Diana - mazowieckie
Juniorzy:
1-4. Tomaszuk Tomasz - mazowieckie
1-4. Kamiński Mikołaj - mazowieckie
1-4. Murawski Michał - mazowieckie
1-4. Dudziński Jakub - podlaskie
5-6. Szewczyk Szymon - warmińsko-mazurskie
5-6. Badowski Marek - mazowieckie
Zawodnicy z miejsc 1-6 zakwalifikowali się do I OTK Młodzików, Kadetów, Juniorów w sezonie 2012/2013 
Wyniki turnieju półfinałowego Mini Olimpic Games 2011/20
Lidzbark Warmiński 29.09.2012
 Dziewczęta:
1. Zakrzewska Agata - mazowieckie
2. Sokołowska Joanna - podlaskie
3. Bożek Weronika - mazowieckie
4. Ziemkiewicz Wiktoria - warmińsko-mazurskie
5-6. Mielnicka Weronika - podlaskie
        Bichta Weronika - lubelskie
7-8. Wojtczak Aleksandra - mazowieckie
        Molska Paulina - mazowieckie
Miejsca zawodniczek KS Ożarowianka:
9. Kwiatkowska Alicja

Chłopcy:
1. Petaś Kacper - warmińsko-mazurskie
2. Szaliński Mikołaj - mazowieckie
3. Chrząszcz Wojciech - warmińsko-mazurskie
4. Miszkurka Jakub - mazowieckie
5-6. Drzewiecki Łukasz - lubelskie
        Walaszek Przemysław - lubelskie
7-8. Michalak Paweł - warmińsko-mazurskie
        Baranowski Mateusz - lubelskie

Zawodnicy z miejsc 1-8 uzyskali awans do finałowego turnieju ogólnopolskiego Mini Olimpic Games 2012

II LIGA KOBIET
RANKING ZAWODNICZEK – WSKAZANIE TRENERÓW
NA I RUNDĘ ROZGRYWEK W SEZONIE 2012/2013
KS SPÓJNIA II WARSZAWA    MLUKS NADWIŚLANIN PŁOCK
      
1.    Kowalska Małgorzata
2.    Wójcicka Agnieszka
3.    Tusień Justyna
4.    Zdunek Małgorzata
5.    Karlińska Sylwia
6.    Rębelska Dominika
7.    Składanek Sandra
8.    Czarnecka Klaudia
    1.    Przybylska Małgorzata
2.    Lau Aleksandra
3.    Bagrowska Katarzyna
4.    Wereszczaka Anna
5.    Szelkowska Sylwia
6.    Nowakowska Anna
7.    Wolińska Dominika      
IKTS BROŃ RADOM    SCK HALS WARSZAWA
      
1.    Bytys Milena
2.    Kamińska Sylwia
3.    Marszałkiewicz Marta
4.    Osińska Katarzyna
5.    Nogaj Monika
6.    Bielak Katarzyna    1.    Piętka Patrycja
2.    Zakrzewska Agata
3.    Adamkiewicz Renata
4.    Walasek Joanna
5.    Cur Klaudia
6.    Piwnicka Dominika
      
KS PUZNÓWKA 96    UKS ALFA GOSTYNIN
      
1.    Rosłaniec Dominika
2.    Rosłaniec Katarzyna
3.    Rosłaniec Weronika
4.    Nowak Karolina
5.    Rokicka Łucja
6.    Rokicka Klaudia
7.    Kępka Marysia
8.    Rokicka Wictoria
9.    Kępka Oliwia
10.    Szostak Patrycja
    1.  Garstka Karolina
2.    Szczodrowska Magdalena
3.    Durmaj Lidia
4.    Zawitowska Anna
5.    Żółtowska Karolina      
SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO    KS OŻAROWIANKA
OŻARÓW MAZOWIECKI      
1.    Brzuziek Natalia
2.    Siemieńska Magdalena
3.    Siemieńska Marta
4.    Brodowska Julia
5.    Dyja Milena
6.    Krześniak Zuzanna
7.    Golis Aleksandra
    1.  Biesaga Agata
2.    Ciesielska Klaudia
3.    Kwiatkowska Alicja
4.    Wieczorek Martyna
5.    Rednowska Zuzanna     

UWAGI

Zawodniczki znajdujące się na najwyższych miejscach klubowej listy rankingowej muszą występować w meczu z wpisem do protokołu jako A i B lub X i Y.
W grze podwójnej na I stole musi występować zawodniczka z najwyższym rankingiem klubowym w danym meczu.