Tenis stolowy PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2013-03-18
TENIS STOŁOWY - Aktualności
Relacja z występów zawodniczek i zawodników KS Ozarowianka SEKCJA TENISA STOŁOWEGO
II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorów/ek 19.01.2013
Nadarzyn
 
Seniorki:
1. LEŚNIAK Alicja - KS SPÓJNIA Warszawa
2.  BAGROWSKA Katarzyna - MLUKS NADWIŚLANIN Płock
3. SZYMAŃSKA Olga - GLKS  Nadarzyn
17-21. CIESIELSKA Klaudia - KS Ożarowianka

Luty 2013
 
III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny juniorek/ów 10.02.2013 Wyszogród


 
Juniorki:
1. ZAKRZEWSKA Agata - SSCK HALS Warszawa
2. ŻBIKOWSKA Monika - GLKS Nadarzyn
3. BAGROWSKA      Katarzyna - MLUKS NADWIŚLANIN Płock
13-16. CIESIELSKA Klaudia - KS  Ożarowianka
25 - 32 KWIATKOWSKA Alicja - KS Ożarowianka

III  Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny żaczek/ów 16.02.2013 Wieliszew

Żaczki:
1. WIĘCKOWSKA Julia - SKS 40 Warszawa
2. LIS Martyna - KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
3. SZOSTAK Patrycja - KS PUZNÓWKA 1996
4. REDNOWSKA Zuzanna- KSOżarowianka
III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatek/ów 17.02.2013 Wieliszew
Skrzatki:
1. KOTARSKA Amelia - UKS RETURN Piaseczno
2.  KOWALCZYK Julia - ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
3. SZYMAŃSKA Agnieszka - UKS BIELANY 273 Warszawa

Skrzaci:
1. BANASIK Adam - KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
2. WIŚNIEWSKI  Michał - MKS POGOŃ Siedlce
3. CIECHOMSKI Ernest - UKS RETURN Piaseczno
21-24. ZALEWSKI Antoni - KS Ożarowianka

III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek/ów 17.02.2013 Wieliszew

1.  WERESZCZAKA Anna - MLUKS NADWIŚLANIN Płock
2. WRZOSEK Diana - GLKS  Nadarzyn
3. BOŻEK Weronika - GLKS Nadarzyn
5-8. CIESIELSKA Klaudia - KS Ożarowianka
13-16. KWIATKOWSKA Alicja - KS Ożarowianka
25-32. REDNOWSKA   Zuzanna - KS Ożarowianka


II liga kobiet 24.02.2013 Radom
 
IKTS Broń Radom - KS Ożarowianka 6-4
Punkty:
Makarova Anastazja 2
Biesaga Agata 1
Ciesielska Klaudia 1
II liga kobiet 27.02.2013 Płock
 
MLUKS Nadwiślanin Płock - KS Ożarowianka 9-1
Punkty:
Kwiatkowska Alicja 1
 

Relacja z występów zawodniczek i zawodników KS Ozarowianka
SEKCJA TENISA STOŁOWEGO
Marzec 2013
 
III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny młodziczek/ów 02.03.2013 Warszawa
Młodziczki gra pojedyncza:
1. WOJTCZAK Aleksandra - ULKS TECZA Budki Piaseckie
2. MOLSKA Paulina - UKS BIELANY 273 Warszawa
3. PARUSZEWSKA Aleksandra - ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
4. KWIATKOWSKA Alicja - KS Ożarowianka
21-23. REDNOWSKA Zuzanna - KS Ożarowianka
Młodzicy gra pojedyncza:
1. MICHALCZYK Artur - KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
2. SOKOŁOWSKI Łukasz - UKS PAŁAC MŁODZIEZY Warszawa
3. KICINSKI Mikołaj - SSCK HALS Warszawa
 
 
 
 Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza.09.03.2013 Warszawa
 
 
 
 Gra pojedyncza żaczek:
 1. WIĘCKOWSKA Julia - SKS 40 Warszawa
 2. LIS Martyna - KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
 3. SZOSTAK Patrycja - KS PUZNÓWKA 1996
 4. KORNACKA Oliwia - UKS RETURN Piaseczno
 5-8. REDNOWSKA Zuzanna – KS Ożarowianka
 
Gra pojedyncza żaków:
 1. KICIŃSKI Mikołaj - SSCK HALS Warszawa
 2. MIASTOWSKI Maksymilian - KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
 3. KUBIK Maciej - KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
 4. SOKOŁOWSKI Łukasz - PAŁAC MŁODZIEŻY Warszawa
 
 
II liga kobiet 10.03.2013 Ożarów Mazowiecki

KS Ożarowianka - KS Spójnia Warszawa 1-9
Punkty:
Biesaga Agata 1